skip to Main Content

Vicino a te

Obrim aquest nou espai als socis, on hi tindran cabuda –a la manera d’un foyer– veus diferents amb un sentiment comú: l’amor a l’òpera. Apassionats pel gènere líric, ens agrada parlar d’òpera, reflexionar i, per què no, polemitzar. També discutir i recordar. Amb aquesta idea, i amb motiu del quinzè aniversari de la reobertura del nou Liceu, us proposem que ens feu arribar quina ha estat, en la vostra opinió, la millor representació, la millor veu femenina i la millor veu masculina d’aquests quinze anys. També, si voleu, hi podeu afegir algun fet (o història, o anècdota) que es mereixi ser destacat. Podeu enviar-nos les vostres respostes per correu electrònic a info@amicsliceu.com o per correu postal a La Rambla, 88, 2n – 08002 Barcelona.
Interpretant lliurement un vers del poeta Andrea Chénier us diem «Viva la musica insiem

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies