skip to Main Content

Ets abonat al Liceu? Dona’t d’alta gratuïtament a Amics del Liceu!

Sabies que si ets abonat al Liceu et pots donar d’alta gratuïtament a Amics del Liceu fins a finals d’any?

Podràs gaudir de les nostres conferències sobre les òperes del Liceu, el llibre Temporada d’òpera, cursos musicals, projeccions, visites comentades a museus, viatges operístics, entrades per a assaigs generals, venda preferent en la compra d’entrades al Liceu, promocions especials i molts més avantatges exclusius per als nostres socis.

*Si ets abonat clica el següent ENLLAÇ i dona’t d’alta com a Amic del Liceu indicant ABONATS LICEU a l’apartat promocions (no cal omplir les dades de pagament) i gaudeix fins a final de 2019 de tots els avantatges de ser Amic del Liceu!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies