skip to Main Content

FESTIVAL DE PERALADA 2019, tota la programació

El Festival de Peralada ha presentat recentment la programació completa de la seva propera edició que compta amb grans veus de la lírica actual, com Sondra Radvanovsky, Juan Diego Flórez, Joseph Calleja, Camilla Nylund o el director Gustavo Dudamel amb la Mahler Chamber Orchestra.

A més, l’espectacle operístic que s’hi representarà enguany és La Traviata, amb direcció musical de Ricardo Frizza i direcció escènica de Paco Azorín. L’òpera estarà protagonitzada pels cantants Ekaterina Bakanova i René Barbera.

Els Amics del Liceu estem preparant una sortida de dos dies (5 i 6 d’agost*) per gaudir de La Traviata a Peralada, sortida que completarem amb una visita cultural i un dinar de grup.

*Per a més informació sobre la sortida a Peralada feu clic aquí

A més, per deferència del Festival de Peralada, els socis d’Amics del Liceu poden beneficiar-se del 10% de descompte habitual en l’adquisició d’entrades per a tots els espectacles. Els socis interessats han d’enviar la seva sol·licitud per correu electrònic a l’Associació. (anna@amicsliceu.com – natalia@amicsliceu.com)

Per a més informació sobre el Festival de Peralada feu clic aquí.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies