skip to Main Content

Retransmissió de “La Gioconda” als cinemes

Dimecres 10 d’abril a les 19.45h
Llistat de cinemes seleccionats 

Aquest abril, el Gran Teatre del Liceu us ofereix la possibilitat de veure en directe l’òpera La Gioconda, en 69 sales de cine a tota Espanya, 21 d’elles a Catalunya, 122 sales de cine de 12 països europeus i en diferit en 11 sales del continent americà.

Es tracta d’una coproducció entre el Gran Teatre del Liceu juntament amb RTVE, Mezzo i la productora Les Films Jack Fébus, i estarà presentada per la periodista musical Eva Sandoval, que realitzarà enrevistes a l’equip artístic de l’òpera i el teatre, entre els quals trobem: Saoia Hernández, Dolora Zajick, Brian Jagde, Pier Luigi Pizzi, Guillermo García-Calvo, Francesco Marzola y Christina Scheppelmann.

Recorda que al nostre web pots consultar les crítiques de La Gioconda 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies