skip to Main Content

Vine a “La nit dels Amics”

A la Junta i l’equip d’Amics del Liceu ens fa especial il·lusió anunciar que aquest mes de maig reprendrem la celebració de La nit dels Amics que va néixer la primavera de 2019 amb l’objectiu d’esdevenir un punt de trobada anuals per als nostres Amics i Amigues i que, a causa de la pandèmia de la Covid-19, ens vam veure obligats a aturar.

Passats aquests tres anys, us convidem, doncs, a la propera edició de La nit dels Amics que tindrà lloc el proper divendres 26 de maig a les 19h al Foyer del Liceu, i que servirà de marc per a l’acte de lliurament dels Premis de la Crítica, que l’Associació convoca anualment des de fa gairebé 30 anys, corresponents a la temporada 2021-2022.

L’acte inclourà actuacions musicals, d’una banda, de cantants emergents per tal de donar-los projecció a l’inici de la seva carrera professional i, de l’altra, d’artistes amb una carrera operística ja consolidada.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies