skip to Main Content

Nova edició del Primavera Life Victoria

Aquest mes de maig arrenca una nova edició del festival de lied Primavera Life Victoria que, com a preludi dels actes de commemoració del centenari del naixement de Victoria de los Ángeles, que s’iniciaran l’1 de novembre de 2023, presenta una programació dedicada al compositor que més vegades va interpretar la soprano al llarg de la seva carrera, Franz Schubert. En aquesta edició tan especial hi participaran cantants i pianistes de primer nivell com Stephane Dégout, Simon Lepper, Sholto Kynoch, James Newby, Àngel Òdena, Mercedes Gancedo, Montserrat Seró, Malcolm Martineau, entre molts d’altres.


Com és habitual, gràcies a la nostra col·laboració amb la Fundació Victoria de los Ángeles, els socis i sòcies d’Amics del Liceu poden gaudir d’un 25% de descompte en la compra d’entrades per al festival. A més, en aquesta ocasió, s’ofereix també una promoció especial de 3×2 per als tres recitals més centrats en la figura de SchubertSchubert i Viena el diumenge 14 de maig, Schubert i l’immortal Mozart el dilluns 15 de maig i Schubert i la febre rossiniana el dijous 18 de maig.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies