skip to Main Content

La nova cantera: diàleg amb Serena Sáenz i Jan Antem

Dimarts 4 de juliol a les 19h
Conservatori del Liceu – Sala de l’Orquestra – accés carrer Estel (Com arribar-hi?)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Aquest estiu, el Festival de Peralada comptarà amb diversos intèrprets joves que formaran part de la programació d’enguany. Dues d’aquestes joves veus, Serena Sáenz i Jan Antem, ambdós Premis Ópera Actual 2023, ens acompanyaran en un diàleg per presentar-nos dos dels espectacles inclosos en aquesta edició del Festival i que els Amics tindrem el privilegi de gaudir: d’una banda, El telèfon de Gian Carlo Menotti, interpretada per Ruth Giménez i el mateix Jan Antem, i de l’altra, el recital que la soprano Serena Sáenz oferirà amb el tenor Xabier Anduaga. El diàleg estarà moderat per Pablo Meléndez-Haddad, cap de redacció de la revista Ópera Actual.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

 

Amb la col·laboració de

 

 

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies