skip to Main Content

“La Traviata” a Tarragona

Els propers 28 i 30 de juny, el Camp de Mart de Tarragona acollirà dues funcions de l’òpera La traviata, una nova proposta de l’Associació d’Amics del Teatre Líric de Tarragona, en el marc del Festival Lírica-T, que oferirà també altres activitats. La traviata estarà protagonitzada per Sofía Esparza, Celso Albelo, Mireia PintóÀngel Òdena, impulsor i president d’aquesta associació, sota la batuta d’Olivier Díaz al capdavant de l’Orquestra de l’Òpera de Tarragona, i amb direcció escènica del mateix Àngel Òdena.

Els socis d’Amics del Liceu podem gaudir d’un 15% de descompte en la compra d’entrades per aquestes dues representacions. Per comprar entrades, feu clic aquí. Per poder obtenir el descompte, cal posar el codi promocional TRAVIATA24.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies