skip to Main Content

Madama Butterfly als Amics de l’Òpera de Sabadell

L’Associació d’Amics de l’Òpera de Sabadell presenta, aquest mes d’abril, una nova producció de Madama Butterfly de Puccini, amb direcció musical de Rubén Gimeno i direcció d’escena de Carles Ortiz, i un repartiment encapçalat per la soprano japonesa Miki Mori i el tenor Josep Fadó. Les funcions al Teatre La Faràndula tindran lloc entre el 20 i el 24 d’abril. Posteriorment, els Amics de l’Òpera de Sabadell iniciaran la gira que habitualment fan amb les seves produccions i que portarà l’òpera de Puccini a Reus, Lleida, Manresa, Viladecans, Tarragona, Sant Cugat del Vallès i Vic.
Més informació a: www.aaos.info o 93 726 67 34

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies