skip to Main Content

“Manon”, assaig general de la temporada 2022-2023

Manon, de J.Massenet
Dilluns 17 d’abril a les 17h
*Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu, cal reserva prèvia

Seguint el funcionament d’anteriors temporades, l’Associació, per deferència del Teatre, ofereix un assaig reservat exclusivament per als membres d’Amics del Liceu. D’aquesta manera, tots els socis/es podran beneficiar-se d’aquest avantatge. L’assaig d’aquesta temporada serà el de Manon de J.Massenet, que tindrà lloc el dilluns 17 d’abril de 2023 a les 17h.

Els socis/es interessats ja podeu reservar la vostra plaça. La reserva es pot fer per UN dels següents canals: correu electrònic,  telèfon o  whatsapp (un sol canal és suficient per formalitzar la reserva). Si ja heu fet la reserva anteriorment, no cal fer-la de nou, la vostra reserva ja està confirmada.

Recordeu que disposeu d’una invitació per soci/a, a excepció dels Amics Protectors, Preferents i Benefactors, que poden gaudir de dues invitacions per persona.

Recordeu que un cop feta la reserva, rebreu un email o whatsapp de confirmació, però la invitació s’enviarà per email al soci/a corresponent uns dies abans de la data de l’assaig.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies