skip to Main Content

Col·loqui amb Valentí Oviedo

Dilluns 10 d’octubre a les 19.30h
Sala del Cor del Liceu (entrada pel vestíbul de Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia (preferència per als socis/es d’Amics del Liceu)

Continuem amb el nostre cicle de col·loquis Els interiors del Liceu, que vam iniciar fa uns dies amb el director artístic, Víctor Garcia de Gomar, per conèixer més de prop els secrets que s’amaguen darrere l’escena. En aquesta ocasió, volem convidar-vos a la trobada que farem amb el director general, Valentí Oviedo, que parlarà amb el nostre president, Jaume Graell, sobre la tasca al capdavant d’un teatre d’òpera. El col·loqui inclourà un torn de preguntes obert a tots els assistents.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies