skip to Main Content

Naixement de la revista Núvol en paper

Després de cinc anys present en la seva versió digital, la revista Núvol neix en format paper. Dirigit i editat per Bernat Puigtobella, el fins ara diari digital va arribar als quioscos en la seva edició impresa el passat 17 de juny amb un primer número de 160 pàgines que inclou els articles més llegits al web i també textos inèdits a càrrec de Ramon Solsona, Mercè Ibarz o Enric Casasses, entre d’altres. D’aquesta manera, Núvol vol arribar a nous públics i, a més, oferir als lectors habituals la possibilitats de llegir els articles en format tangible. Després d’una campanya de micromecenatge amb la qual es van recaptar més de 19.000 euros que han fet possible l’edició en paper, la intenció de Núvol és no deixar l’entorn digital. En funció de la resposta dels lectors amb aquest primer número, que té un preu de 10 euros, la revista apareixerà de forma semestral o bé anual. Enhorabona, doncs, per aquest nou camí d’un mitjà cultural!

Juliol 2017.

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies