skip to Main Content

No et perdis el concert del Liceu a Montserrat!

Diumenge 27 de setembre a les 10.10h
Televisió de Catalunya (TV3)

El proper diumenge 27 de setembre, TV3 emetrà el concert Del dolor a l’esperança. El concert està dirigit per Josep Pons i compta amb les veus de la soprano Nadine Sierra, la mezzosoprano Elina Garanca, el tenor Xabier Anduaga, el baix Tareq Nazmi, l’Escolania de Montserrat, l’Orquestra Simfònica i el Cor del Gran Teatre del Liceu.

Aquest acte de reflexió i gratitud vol adreçar-se a tothom, sigui quina sigui la seva postura espiritual. És per aquest motiu que serà un llenguatge tan universal i potent com l’art, i més específicament la música el que vehiculi la cerimònia. Podrem gaudir del Rèquiem de Mozart i la Novena Simfonia de Beethoven.

Podeu consultar el programa complet del concert aquí

Des d’Amics del Liceu, us convidem a gaudir des de casa de l’essència del nostre estimat Liceu! 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies