skip to Main Content

Torna al Liceu amb la mascareta dels Amics!

Benvolguts Amics i Amigues,

Quan l’activitat cultural torni a obrir les seves portes, us proposem tornar al Teatre amb la mascareta d’Amics del Liceu, que hem dissenyat especialment per a vosaltres, perquè volem tenir-vos ben a prop i que cada dia siguem més Amics!

Col·labora amb l’Associació i reserva la teva mascareta d’Amics del Liceu. La teva aportació ajudarà que, des d’Amics del Liceu, continuem fent allò que més ens agrada: acostar l’òpera i la cultura als nostres socis a través de les activitats, cursos, conferències, publicacions…i molt més!

Les mascaretes d’Amics del Liceu son d’un teixit de doble tela (neoprè),acabat hidròfug (impermeable) i antibacterià homologat, que compleix amb la norma UNE-EN 13274. L’acabat d’aquest producte garanteix la durabilitat fins a 60 rentades.

Preu de la mascareta: 8€. Podeu fer la vostra reserva contactant amb l’Associació per telèfon o correu electrònic: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies