skip to Main Content

Nou descompte per al Teatre Nacional de Catalunya!

L’EMPERADRIU DEL PARAL·LEL
Teatre Nacional de Catalunya (Com arribar-hi?)
15% de descompte per als Amics del Liceu

Gràcies a la nostra col·laboració amb el Teatre Nacional de Catalunya (TNC), els Amics del Liceu gaudim d’un descompte especial del 15% per l’obra L’emperadriu del Paral·lel, de Lluïsa Cunillé, que es podrà veure al TNC fins el 13 de juny. El descompte és aplicable a totes les funcions excepte els dimecres.

Clica aquí per a més informació sobre aquesta obra
Clica aquí per adquirir les teves entrades, selecciona el dia i les butaques que t’interessin, tria la tarifa Amics del Liceu i introdueix el codi promocional que t’hem facilitat per correu electrònic

Si ets soci d’Amics del Liceu i vols saber el codi promocional, contacta amb l’Associació. (933177378 – natalia@amicsliceu.com)

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies