skip to Main Content

Peestrena del reportatge ‘Benvenuto Mr Gilliam’ del Canal 33

El Gran Teatre del Liceu i TV3 conviden els socis d’Amics del Liceu a la preestrena, el proper dimarts 29 de març a les 19 h al Foyer del Liceu (entrada pel carrer Sant Pau), del reportatge Benvenuto Mr Gilliam que el programa Tria 33 del Canal 33 enregistrà en ocasió de les funcions de Benvenuto Cellini, de Berlioz, al Liceu.
Dirigit per Àngel Leiro i produït per Diana Domínguez, el documental mostra tot el procés de muntatge i estrena de l’òpera. L’equip del programa Tria 33 van integrar-se en l’equip tècnic i artístic des del 22 de setembre fins al 8 de novembre per oferir la vessant més humana i fascinant d’un gran espectacle operístic com el que dirigia aquesta temporada Terry Gilliam.
Benvenuto Mr Gilliam es podrà veure al Canal 33 el proper dissabte 9 d’abril a les 22:25 h dins del programa Tria 33 Extra i, posteriorment, es podrà veure a través del servei a la carta de TVC.
Entrada lliure.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies