skip to Main Content

Promoció: Viatge d’hivern al Palau de la Música

Dijous 14 d’abril a les 20.30h

Deixeble dels mítics Dietrich Fischer-Dieskau i Elisabeth Schwarzkopf, el baríton Matthias Goerne és continuador i màxim exponent de la tradició liederista alemanya. Acompanyat al piano per Markus Hinterhäuser, interpretarà el monumental cicle Winterreise de Franz Schubert. Els vídeos de l’artista sud-africà William Kentridge subratllaran el caràcter fosc i de desesperació d’aquest protagonista romàntic.

El Palau de la Música ofereix als socis d’Amics del Liceu un 20% de descompte per aquest concert comprant les entrades a taquilles (presentant el carnet de soci) o per internet fent clic aquí i introduint, abans de començar la compra, el codi promocional AmicsLiceu a la casella corresponent.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies