skip to Main Content

Presentació de la temporada d’òpera 2024-2025 de Les Arts de València

Dimarts 9 de juliol a les 18h
Reial Cercle Artístic (Com arribar-hi?)
*Activitat gratuïta amb reserva prèvia

Gràcies a la nostra col·laboració amb Les Arts de València, els Amics us convidem a assistir a la presentació de la nova temporada d’aquest teatre en exclusiva per als Amics del Liceu, que tindrà lloc al Reial Cercle Artístic el 9 de juliol i anirà a càrrec de Jesús Iglesias Noriega, director artístic de Les Arts. Després de la presentació, els Amics estem convidats a una copa de cava.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies