skip to Main Content

Endinsa’t en Mozart, presentació dels sis llibres a l’entorn del compositor

Dijous 24 de març les 19.30h
Sala del Cor del Liceu (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia
*MESURES COVID: mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota la presentació

Amb motiu de la representació de la trilogia Da Ponte (Così fan tutte,  Don GIovanni i Le nozze di Fígaro) al Gran Teatre del Liceu la propera primavera, els Amics del Liceu us convidem a la presentació dels sis llibres a l’entorn de Mozart d’Albert Balcells, professor de música, investigador, divulgador musical i col·laborador d’Amics del Liceu,

Es tracta d’una presentació que anirà a càrrec del professor i crític Jaume Radigales, i comptarem també amb la presència del propi autor. Realitzarem la presentació amb la col·laboració de l’editorial musical Dinsic Publicacions Musicals (editora de la sèrie que presentarem) i també del Liceu, Durant aquesta presentació, l’autor ens aproparà als sis títols de referència que ha escrit, ja que tots ells ens permetran gaudir de la trilogia més famosa de Mozart:

*El dia de la presentació, els Amics del Liceu gaudirem d’un preu especial per l’adquisició d’aquests títols

Per inscriure’s en aquestes activitats, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies