skip to Main Content

Projecció a l’entorn de La fille du régiment

Dilluns 15 de maig a les 19.30h
Reial Cercle Artístic (c/ Arcs, 5)

El Grup Verdi d’Amics del Liceu ha preparat una projecció a l’entorn de La fille du régiment per aprofundir, tot seguint el fil argumental, en la importància de la direcció d’escena, la direcció musical i la interpretació vocal a través de diverses posades en escena provinents d’arreu del món.
L’audiovisual inclourà fragments de la producció signada per Laurent Pelly que podrem veure al nostre escenari i una comparació de la cèlebre ària “Ah! mes amis, quel jour de fête!” interpretada per quatre tenors diferents: Luciano Pavarotti, Alfredo Kraus, Rockwell Blake i Juan Diego Flórez.

Per asistir a aquesta activitat, preguem fer reserva de plaça contactant amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies