skip to Main Content

Promo especial concert 15è aniversari OCM

Dilluns 26 d’abril a les 20h
Palau de la Música Catalana
15% de descompte per als Amics del Liceu

Gràcies a la nostra col·laboració amb l’Orquestra Simfònica Camera Musicae (OCM), els Amics del Liceu podem gaudir d’una promoció especial del 15% de descompte per a la compra d’entrades per al concert amb el qual l’Orquestra celebra el seu 15è aniversari, on s’interpretaran: el concert per a violí i orquestra, op. 77 de Brahms i l’obertura-Fantasia, TH 42 de Romeu i Julieta de Txaikovski, a càrrec de la violinista Midori i el director Tomàs Grau, acompanyats per l’OCM.

Cliqueu aquí per a més informació sobre el concert
Cliqueu aquí per adquirir les vostres localitats

Un cop seleccionades les butaques, escolliu el descompte “15è aniversari” i contacteu amb l’Associació per obtenir el codi promocional exclusiu per a socis d’Amics del Liceu.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies