skip to Main Content

Promo especial per al concert de Javier Perianes al Palau de la Música

Diumenge 6 de febrer a les 17.30h
Palau de la Música Catalana (com arribar-hi?)
*30% de descompte

Gràcies a la nostra col·lacoració amb la Fransz Schubert Filharmonia, els Amics del Liceu podem gaudir d’un 30% de descompte per al concert de Javier Perianes, un dels artistes amb més projecció internacional dels darrers anys, que debuta a la Franz Schubert Filharmonia al Palau de la Música Catalana interpretant el concert per a piano i orquestra núm. 21 de Mozart. El concert es completarà amb una de les Simfonies més evocadores del romanticisme, la Italiana de Mendelssohn sota la direcció de Tomàs Grau.

Si ets soci d’Amics del Liceu, contacta amb l’Associació i et donarem el codi promocional!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies