skip to Main Content

Promo especial per a les properes òperes al Palau de la Música

GIULIO CESARE DE HÄNDEL
Dijous 10 de març a les 19h
Palau de la Música Catalana (com arribar-hi?)
*25% de descompte
*Cal seleccionar la pestanya ÓPERA EN EL PALAU en el moment d’efectuar la compra.
CODI PROMOCIONAL
OPERA-PALAU

Gràcies a la nostra col·lacoració amb el Palau de la Música, els Amics del Liceu podem gaudir d’un 25% de descompte per a l’òpera Giulio Cesare de Händel, un dels títols culminants de la composició operística de Händel amb el conjunt Forma Antiqva, dirigit per Aaron Zapico i acompanyat per Carolyn Sampson, Hilary Summers, Christopher Lowrey Konstantin Derri.


Per a més informació i compres fes clic aquí

KING ARTHUR DE PURCELL
Dilluns 14 de març a les 19h
Palau de la Música Catalana (com arribar-hi?)
*25% de descompte
*Cal seleccionar la pestanya ÓPERA EN EL PALAU en el moment d’efectuar la compra.
CODI PROMOCIONAL
OPERA-PALAU

Gràcies a la nostra col·lacoració amb el Palau de la Música, els Amics del Liceu podem gaudir d’un 25% de descompte per a l’òpera King Arthur de Purcell, a càrrec de la formació Vox Luminis que dirigeix Lionel Meunier. En aquesta ocasió, King Arthur, una de les darreres obres del compositor britànic i també una de les més innovadores per l’època, comptarà amb la participació de l’actor Pere Arquillué com a narrador, ja que bona part d’aquesta òpera dramàtica o semiòpera consisteix en text parlat.


Per a més informació i compres fes clic aquí

 

THE FAIRY QUEEN DE PURCELL
Dimecres 16 de març a les 19h
Palau de la Música Catalana (com arribar-hi?)
*25% de descompte
*Cal seleccionar la pestanya ÓPERA EN EL PALAU en el moment d’efectuar la compra.
CODI PROMOCIONAL
OPERA-PALAU

Gràcies a la nostra col·lacoració amb el Palau de la Música, els Amics del Liceu podem gaudir d’un 25% de descompte per a l’òpera The fairy queen, que conté alguns dels fragments més cèlebres del catàleg de Henry Purcell i de tota la història de l’òpera. La formació  especialitzada Vox Luminis, que dirigeix Lionel Meunier, ens oferirà aquesta successió de mascarades –la rèplica anglesa a l’òpera italiana i francesa de finals del segle XVII– amb què Purcell va triomfar als teatres de Londres.


Per a més informació i compres fes clic aquí

 

QUE GAUDIU DE L’ESPECTACLE!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies