skip to Main Content

Promo especial per al concert de Yuja Wang a l’Auditori

Dimecres 14 de desembre a les 20h
L’Auditori (com arribar-hi?)
*15% de dte amb el codi promocional: CE22

Gràcies a la nostra col·laboració amb BCN Clàssics, els Amics del Liceu comptem amb un 15% de dte per al proper concert de la pianista Yuja Wang juntament amb la Philharmonia Orchestra a l’Auditori. Durant el concert, s’interpretaran peces de Rachmàninov i Txaikovski.

La Philharmonia Orchestra, una de les formacions londinenques més destacades de tot el món, ens presenta juntament amb el seu director titular, Santtu-Matias Rouvali, un programa de caràcter apassionat, ja que Txaikovski va plasmar a l’Obertura Romeu i Julieta el rebombori sentimental que suposa el fracàs d’una història amorosa. Per la seva part, el temperament i la frescor juvenil defineixen el Concert núm. 1 de Rachmàninov que també s’interpretarà en aquest concert.

La pianista Yuja Wang ha interpretat aquestes peces per tot el món rebent excel·lents crítiques per la seva capacitat de crear estats de somni en els passatges més lírics de l’obra i imprimir brillantor i energia en els més rítmic.

Més informació sobre aquest concert aquí

Per adquirir entrades per aquest concert amb descompte, clica aquí, selecciona les localitats desitjades i en el moment d’efectuar la compra introdueix el codi promocional CE22

QUE GAUDEIXIS DE L’ESPECTACLE!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies