skip to Main Content

Promo especial per visitar les Cases Singulars!

Dimarts, Dijous i Divendres del 12 de juliol al 20 de setembre
Casa Amatller , Casa Rocamora i Biblioteca Arús
*50% de dte exclusiu per als Amics del Liceu

Gràcies a la nostra col·laboració amb Cases Singulars, els Amics del Liceu comptem amb una promoció especial del 50% de descompte per visitar la Casa Rocamora, la biblioteca Arús i la Casa Amatller durant les Nits d’estiu que tindran lloc del 12 de juliol fins el 20 de setembre a les Cases Singulars.

Per tal d’aquirir la teva entrada a preu especial clica aquí, selecciona la Casa Singular que vols visitar i l’horari que prefeixes i abans de finalitzar la compra introdueix el codi promocional que t’hem enviat per email o whatsapp , recorda que hi ha un màxim de 2 entrades per soci/a.

QUE GAUDEIXIS DE LA VISITA!

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies