skip to Main Content

Promoció 20% de descompte per al Cicle Schubert al Palau de la Música

Dilluns 4, dimarts 5 i dijous 7 de març a les 20.00h
Palau de la Música Catalana
20% de descompte

El tríptic d’emocions de Schubert arriba al Palau de la Música Catalana en tres vespres gairebé consecutius amb el baríton Matthias Goerne i el pianista Leif Ove Andsnes.

Mitjançant els seus tres grans cicles de lied, La bella molinera, Viatge d’hivern i El cant del cigne, ens submergirem en l’apoteosi del Romanticisme. Música i poesia (Goethe, Heine, Müller…) per dibuixar tots els sentiments humans, de la joia i èxtasi amorós fins a la desesperació més profunda. Recorre aquest camí amb el wanderer per antonomàsia.

Per deferència del Palau de la Música Catalana, els socis d’Amics del Liceu podeu gaudir d’un 20% de descompte. Podeu adquirir les vostres localitats clicant el següent enllaç. Contacteu amb l’Associació i us facilitarem el codi promocional exclusiu per al nostre col·lectiu.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies