skip to Main Content

Promoció especial OCM

Diumenge 31 de gener a les 17.30h
Palau de la Música Catalana
20% de descompte per als Amics del Liceu

Gràcies a la nostra col·laboració amb l’Orquestra Camera Musicae (OCM), els Amics del Liceu podem gaudir d’una promoció especial del 20% de descompte per a la compra d’entrades per al concert del violoncelista Mischa Maisky, col·laborador habitual de les millors orquestres del món i reconegut mundialment per la seva digitació virtuosaàgil fraseig i elegant musicalitat. Maisky interpretarà el brillant Concert per a violoncel de Dvořák, obra de la qual és absoluta referència.

Per completar el programa, l’OCM sota la direcció de Tomàs Grau, oferirà una de les peces simfòniques més inspirades de Wagner, l’Idil·li de Sigfrid. Una obra originalment escrita per l’àmbit privat -va ser un regal d’aniversari del compositor per a la seva dona Còsima- on Wagner mostra, amb total sinceritat, la seva ànima més lírica i emotiva

Cliqueu aquí per a més informació sobre el concert
Cliqueu aquí per adquirir les vostres localitats

Consulteu amb l’Associació per tal d’obtenir el codi promocional.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies