skip to Main Content

Promoció “Master class” al Teatre Borràs

Promoció especial Master class
Al Teatre Borràs
Del 16 de març a l’1 d’abril

Us informem que el Teatre Borràs ens ofereix una promoció especial per a l’espectacle Master Class, una classe d’interpretació magistralment construïda per Terrence McNally on Maria Bayo es posa a la pell de Maria Callas, i portarà el públic a aquell auditori de la prestigiosa Juilliard School de Nova York per convertir-los en els seus atents alumnes.

Aquesta obra brinda l’oportunitat d’apropar-se a un personatge tan inaccessible i inabastable com va ser la diva Maria Callas. Un personatge vulnerable, excèntric i orgullós, que serà capaç de convertir els seus alumnes en “víctimes” perquè cada classe mestra es converteixi en un veritable espectacle.

Promoció: preu especial de 15€ per als Amics del Liceu
Cal reservar entrada per telèfon: 93 452 59 00
Horari: De dilluns a divendres de 10h a 14h i de 16h a 18h

Promoció limitada a disponibilitat
Més informació sobre l’espectacle en el següent enllaç

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies