skip to Main Content

Schubertíada de Vilabertran 2016

Us recordem que els socis d’Amics del Liceu podeu beneficiar-vos d’un 10% de descompte en la compra d’entrades per tots els concerts de la Schubertíada de Vilabertran 2016. La compra es pot fer a través de la pàgina web del Festival. Els socis interessats podeu posar-vos en contacte amb l’Associació i us facilitarem el codi per gaudir d’aquesta promoció.

L’edició d’enguany vol plantejar “Què es pot fer després de Beethoven?”, aquella pregunta que el mestre es va fer quan creia que Beethoven havia arribat a les cotes més altes de la música. La resposta la donen un conjunt de concerts de primeríssim nivell amb figures de prestigi consolidat i molt lligades al Festival com Julian Banse o Matthias Goerne, el Quartet Casals, i també noves promeses per descobrir com Anna Lucia Richter o Mauro Peter o el piano de Noelia Rodiles, entre d’altres.

Per consultar el programa complet de la Schubertíada, feu clic aquí.

Juliol de 2016

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies