skip to Main Content

“Tosca” a Tarragona

El proper 28 de juliol, l’escenari de Tarraco Arena, l’antiga plaça de braus de Tarragona, acollirà una representació de l’òpera Tosca, protagonitzada per Vanessa GoikoetxeaÀngel Òdena i Alejandro Roy, entre d’altres, sota la batuta d’Olivier Díaz al capdavant de l’Orquestra de l’Òpera de Tarragona, i amb direcció escènica del mateix Àngel Òdena.
Els socis d’Amics del Liceu podem gaudir d’un 10% de descompte en la compra d’entrades per aquesta representació. Per comprar entrades, feu clic aquí. Per poder obtenir el descompte, cal posar el codi promocional LICEU.
Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies