skip to Main Content

Valery Gergiev i Tristan und Isolde a l’Auditori

El mestre Valery Gergiev –a qui els nostres socis van tenir l’oportunitat de conèixer personalment durant el viatge a Sant Petersburg del passat mes d’abril– torna a Barcelona per oferir en concert, el proper divendres 27 de gener a les 21 h, el tercer acte de Tristan und Isolde, amb la presencia de l’excepcional soprano Eva-Maria Westbroek en el rol femení protagonista. El cèlebre director completarà el programa del concert amb el Preludi de Lohengrin, l’escena final de Salome de Richard Strauss i el Concert per a piano núm. 1 de Franz Liszt a càrrec de George Li, un dels pianistes emergents del panorama musical actual.
Per deferència d’Ibercamera, els socis d’Amics del Liceu podran beneficiar-se d’un 10% de descompte en l’adquisició d’entrades per aquest concert. Per a la compra d’entrades cal posar-se en contacte amb l’Associació.
Desembre 2016

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies