skip to Main Content

Venda preferent funcions Andrea Chénier amb Jonas Kaufmann

Per deferència del Gran Teatre del Liceu, els socis d’Amics del Liceu podran gaudir d’un període de venda preferent per a les funcions d’Andrea Chénier protagonitzat per Jonas Kaufmann (9, 12 i 15 de març de 2018).

Amics i Amics Protectors: 15 de novembre a les 9h

La compra d’entrades es pot fer per internet o directament a les taquilles del Teatre. Cada soci podrà comprar un màxim de dues localitats per a, màxim, una funció.

Per internet a la pàgina web del teatre http://www.liceubarcelona.cat
Com fer-ho?
Si no heu comprat entrades per internet anteriorment, cal donar-se d’alta a la Zona Personal utilitzant com a usuari la mateixa adreça de correu electrònic on rebeu les informacions de l’Associació. La contrasenya es pot crear de forma automàtica o personalitzar-la. Aquest pas és necessari per poder identificar-se com a soci d’Amics del Liceu en el procés de la compra.

Personalment a les taquilles del Liceu
Caldrà presentar el carnet de soci del 2017 per poder fer la compra d’entrades.
Horari: de 9.30h a 20h

Amics Preferents i Amics Benefactors: l’Associació gestionarà la reserva d’entrades directament amb el Teatre. Els socis interessats poden fer-nos arribar la seva sol·licitud per correu electrònic abans del 12 de maig (cada soci podrà comprar un màxim de dues localitats per a, màxim, una funció). A partir d’aquesta data, les reserves no es podran modificar i les entrades no es podran retornar.

Per a qualsevol dubte, podeu contactar amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies