skip to Main Content

Vine de públic al programa de ràdio “Julia en la Onda” amb motiu de l’exposició “Aquella eterna admiració” al Palau Robert

Dimecres 25 d’octubre entre 15h i 19h
Palau Robert (com arribar-hi?)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’exposició Aquella eterna admiració. Centenari Alicia de Larrocha i Victoria de los Ángeles que té lloc al Palau Robert fins el 7 de gener, el programa de ràdio de l’emissora Onda Cero “Julia en la Onda” conduït per la periodista Julia Otero, ha contactat amb els Amics del Liceu per convidar-nos a assistir com a públic al programa especial que s’emetrà el proper dimecres 25 d’octubre entre 15h i 19h des del Palau Robert. El programa, aprofundirà en les dues figures que protagonitzen l’exposició i comptarà amb la presència d’Alicia Torra, filla d’Alicia de Larrocha, i també d’un representat de la Fundació Victoria de los Ángeles.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies