skip to Main Content

Visions a l’entorn de L’Anell del Nibelung del Festival de Bayreuth

Dilluns 17 i dijous 20 de juliol a les 19.30h
Reial Cercle Artístic (c/ Arcs, 5)

Amics del Liceu ha programat per aquest estiu un viatge al Festival de Bayreuth per assistir a les representacions de l’interessant i polèmic Anell del Nibelung amb direcció d’escena de Frank Castorf, que tantes opinions a favor i en contra ha generat.
El Grup Wagner d’Amics del Liceu disposa dels vídeos complets d’aquesta producció i ha considerat oportú organitzar unes Visions reduïdes d’aquest Anell, tant pels que tindran l’oportunitat de participar en el viatge, ja que disposaran d’unes prèvies molt útils com a preparació, com pels que no ho faran però que podran gaudir d’una proposta interessant que es representarà per últim cop aquest any al Festival wagnerià.

Per assistir a aquesta activitat, recomanem fer reserva de plaça contactant amb l’Associació.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies