skip to Main Content

Visita a l’exposició sobre el Concurs Viñas

Dimecres 13 de març de 2013 a les 19h

Amb motiu del 50è aniversari del naixement del Concurs Internacional de Cant Francesc Viñas, el Liceu acull una exposició sobre aquest prestigiós concurs que ha esdevingut un dels certàmens d’òpera i lied més importants del món.
Atesa l’estreta vinculació del Concurs Viñas amb el públic del Liceu i, sobretot, amb els nostres socis, l’Associació ha organitzat una visita guiada a l’exposició a càrrec del comissari de la mostra, Sr. Ignacio Borrell, que farà una breu presentació sobre la història del Concurs i el contingut de la mostra abans d’iniciar-ne el recorregut.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies