skip to Main Content

Visita a l’exposició “Visions sobre La valquíria”

En ocasió de les properes funcions de La valquíria, al Balcó Foyer del Gran Teatre del Liceu s’exposa la col·lecció particular de Manel Bertran i Mariné –tresorer d’Amics del Liceu i membre del Grup Wagner– que inclou setze olis dedicats a aquesta òpera encarregats especialment a diversos artistes i acompanyats d’un audiovisual amb fragments de l’òpera.
Amics del Liceu ha organitzat una visita comentada pel mateix propietari i comissari de la mostra que compartirà amb els assistents com, amb aquesta exposició, ha pogut unir dues de les seves passions, la pintura i l’òpera.

Dissabte, 31 de maig a les 9.30h
Balcó Foyer del Gran Teatre del Liceu

Places limitades
Per fer la reserva de plaça cal contactar amb l’Associació

 

 

 

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies