skip to Main Content

Visita al Reial Cercle Artístic

Dilluns 10 de maig a les 10h i a les 12h (places exhaurides)
Dijous 13 de maig a les 10h i a les 12h (places exhaurides)
Reial Cercle Artístic (com arribar-hi?)
Preu Amics: 6€
*Activitat exclusiva per a socis d’Amics del Liceu, màxim 1 acompanyant.
*Imprescindible reserva prèvia, pagament per avançat. Grup limitat de 10 persones, mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota la visita.

Com molts de vosaltres sabeu, el Reial Cercle Artístic és un espai habitual per als Amics, ja que és on periòdicament el grup Verdi d’Amics del Liceu organitza les projeccions de molts dels títols que es representen al Liceu. En aquesta ocasió, els Amics us proposem anar més enllà de la Sala dels Atlants, l’espai on ens reunim habitualment, i conèixer l’edifici i les funcions que realitza aquest espai històric ubicat al centre de la ciutat.

Així doncs, us proposem una visita comentada per descobrir els Tallers de pintura, escultura i gravat, el pati central, la Sala de la Llum, la Capella Gòtica, una magnífica terrassa amb vistes panoràmiques i molt més!

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies