skip to Main Content

Visita comentada a l’exposició del Balcó Foyer

CANVI DE DATA:
Dimecres 10 d’abril a les 12.00h
Balcó Foyer
Punt de trobada: porta principal del Liceu
*Activitat gratuïta amb reserva prèvia

Amb motiu de l’òpera La Gioconda, el Gran Teatre del Liceu organitza una exposició de pintura al Balcó Foyer de l’artista plàstica Glòria Muñoz, que ens comentarà personalment la seva exposició al Foyer.

Glòria Muñoz combina la seva activitat com a artista amb la docència a la Universitat de Barcelona, on és professora titular des dels anys 80. La pintora treballa entre els seus estudis de Barcelona i Peralada, on desenvolupa allò que ha estat la seva vocació des de la infancia: la pintura. Compta amb una trajectòria extensa i consolidada, que l’ha portat a exposar en galeries i fires d’art d’important nivell nacional i internacional.

 

Contacteu amb l’Associació i reserveu plaça per aquesta activitat natalia@amicsliceu.com o 93 317 73 78

 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies