skip to Main Content

Vota aquí el premi Amics del Liceu a la millor òpera de la temporada 2022-2023 al Gran Teatre del Liceu

Enguany, com a novetat, els Amics hem afegit als Premis de la Crítica d’Amics del Liceu una nova categoria: el premi Amics del Liceu a la millor òpera de la temporada 2022-2023 al Gran Teatre del Liceu, on els Amics sou els protagonistes, ja que tots els socis i sòcies podeu votar a continuació el vostre títol candidat. El resultat de la vostra votació es farà públic durant la Nit dels Amics, moment en què es lliurarà el premi a l’òpera guanyadora. Podeu votar fins el 31 de desembre de 2023 (Actualment les votacions ja estan tancades)

 

· Consulta aquí els guanyadors/es dels Premis de la Crítica d’Amics de Liceu d’enguany

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies