skip to Main Content

Aquest mes de març, gaudeix a la música al Barcelona Obertura Spring Festival

Barcelona Obertura Spring Festival és el festival organitzat per les tres principals institucions musicals de la ciutat -el Gran Teatre del Liceu, Palau de la Música Catalana i L’Auditori de Barcelona. Aquest festival reuneix grans artistes del panorama internacional, que interpreten espectaculars concerts i òperes en els tres escenaris durant el mes de març. El festival inclou espectacles musicals com el concert de la formació MusicAeterna dirigida pel mestre Teodor Currenzis, el concert del Quartet Casals al Palau de la Música i L’incoronazione di Poppea de Monteverdi, al Palau de la Música; el concert de l’OBC amb Fleur Barron i Ludovic Morlot i la Gaudí Symphony by Guinovart, a l’Auditori; i El Messies de Händel al Gran Teatre del Liceu. Espectacles molt diversos que es poden veure durant el mes de març als escenaris de les tres institucions i que donen l’oportunitat de gaudir de figures de primer nivell internacional.

Més informació a: https://www.barcelonaobertura.com/ca/spring-festival/

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies