skip to Main Content

Baden Baden i Salzburg, del 3 al 10 d’abril

Benvolguts Amics/Amigues,

A continuació trobareu un avançament dels propers viatges operístics que estem preparant de cara a la propera temporada. Més endavant enviarem tots els detalls de cada viatge. Recordeu que tots els viatges sean completats amb visites culturals:

Dimarts 4 d’abril / Concert de Bach, Escaich i Schumann al GroBes Festpielhaus de Salzburg. Concert dirigit per Andris Nelsons i la Gewandhausorchester.
Dimecres 5 d’abril / Tannhäuser de Wagner al GroBes Festpielhaus de Salzburg. Concert dirigit per Andris Nelsons, direcció escènica de Romeo Castellucci i amb la interpretació del tenor Jonas Kaufmann i la mezzosoprano Elina Garanca
Divendres 7 d’abril / Concert Berliner Philharmoniker III al Festipielhaus de Baden Baden. Concert dirigit per Kirill Petrenko amb la interpretació de la soprano Diana Damrau, interpretant Les quatre últimes cançons de Richard Strauss.
Dissabte 8 d’abril / Concert Berliner Philharmoniker IV al Festipielhaus de Baden BadenConcert dirigit per Emmanuelle Haïm i amb la interpretació de cantants com el contratenor Franco Fagioli o la soprano Elsa Benoit, que interpretaran l’Oratori II de Händel
Diumenge 9 d’abril / Die Frau Ohne Schatten de Strauss al Festipielhaus de Baden Baden. Òpera dirigida per Kirill Petrenko i amb la interpretació de la soprano Irene Theorin.

Per a més informació i prerreserves, ompliu el següent formulari:

  captcha

  Ompli l'espai amb les lletres que apareixen a la imatge superior

  Les seves dades seran incorporades a un fitxer propietat d'Amics del Liceu i seran tractades d'acord amb la Llei de Protecció de Dades de Caràcter Personal.

  Els camps marcats amb * són obligatoris

  Back To Top

  Ús de cookies

  Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACCEPTAR
  Aviso de cookies