skip to Main Content

Col·loqui a l’entorn de “Turandot”

Dimecres 8 de novembre a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de la reposició de la producció històrica de l’òpera Turandot i continuant amb el nostre cicle de col·loquis Els interiors del Liceu, per conèixer més de prop els secrets que s’amaguen darrere l’escena, en aquesta ocasió, volem convidar-vos a la trobada que farem amb Bárbara Lluch, directora d’escena a càrrec de la reposició de Turandot originalment encarregada a Núria Espert, àvia de la nostra convidada, que parlarà amb el nostre president, Jaume Graell, sobre aquesta feina tan apassionant i única dins del món de l’òpera i en particular sobre aquesta producció. El col·loqui inclourà un torn de preguntes obert a tots els assistents.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies