skip to Main Content

Conferència a l’entorn de “La Cenerentola”

Dimecres 8 de maig a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)

*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de la propera òpera La Cenerentola que tindrà lloc al Gran Teatre del Liceu aquest mes de maig sota la batuta de Giacomo Sagripanti us convidem a assistir a la conferència presencial que Marc Balcells, criminòleg, professor universitari i vicepresident d’Amics del Liceu, ens oferirà sobre aquest títol de Rossini. Recordeu que, posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies