skip to Main Content

Conferència a l’entorn de “Lessons in love and violence”

Dimarts 23 de febrer a les 19h 
A través del programa Zoom
*Activitat gratuïta per a Amics del Liceu, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’estrena a Espanya de l’òpera Lessons in love and violence de George Benjamin, que podrem veure al Liceu durant els mesos de febrer i març, us convidem a assistir de manera virtual a la conferència que Rosa Massagué, periodista i col·laboradora d’Amics del Liceu, ens oferirà sobre aquesta magnífica òpera contemporània, estrenada a Londres el 2018 i que està basada en fonts medievals per explicar la relació obsessiva del rei Eduard II i el seu amant Piers Gaveston.

Aquesta activitat es farà en format virtual a través del programa Zoom i és gratuïta. Un dia abans us enviarem l’enllaç al qual us haureu de connectar per poder accedir-hi. Recordeu que, posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies