skip to Main Content

Conferència a l’entorn de “Rigoletto”

Dimecres 24 de novembre a les 19.30h
Sala del Cor del Liceu (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia
*MESURES COVID: mascareta i distància de seguretat obligatòries durant tota la conferència

Amb motiu de l’òpera Rigoletto de Giuseppe Verdi que el Gran Teatre del Liceu ha programat per aquests mesos de novembre i desembre, us convidem a assistir a la conferència presencial, coorganitzada pels Amics del Liceu i el Gran Teatre del Liceu, que el tenor i col·laborador habitual Marc Sala ens oferirà sobre aquest títol tan estimat del repertori de Verdi. Durant la conferència comptarem amb la presència de Saimir Pirgu, que dialogarà amb el director artístic, Víctor Garcia de Gomar.

Recordeu que posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies