skip to Main Content

Conferència a l’entorn de “Turandot”

Dimarts 21 de novembre a les 19h
Sala del Cor (entrada per les Taquilles)
*Activitat gratuïta, cal reserva prèvia

Amb motiu de l’òpera Turandot que el Gran Teatre del Liceu recupera aquest proper mes de novembre amb la producció de Núria Espert, us convidem a assistir a la conferència presencial que Gonzalo Lahoz, divulgador musical i codirector de la revista Platea Magazine, ens oferirà sobre aquest títol de Puccini. Recordeu que, posteriorment, aquesta conferència estarà disponible a través del nostre Canal Youtube.

Per inscriure’s en aquesta activitat, cal posar-se en contacte amb l’Associació: 93 317 73 78 – natalia@amicsliceu.com

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies