skip to Main Content

Diàleg amb els protagonistes de Tosca

En ocasió de les funcions de Tosca al Gran Teatre del Liceu, l’Associació ha organitzat un diàleg amb alguns dels seus protagonistes per conèixer en profunditat el seu treball i la seva experiència personal als escenaris més importants del món.

Hi assistiran: Sondra Radvanovsky, Fiorenza Cedolins i Ambrogio Maestri.

En farà la presentació Javier Pérez Senz, periodista i crítica musical d’El País i de Radio Clásica.

Atès l’aforament limitat de la sala i per tal de garantir el bon funcionament de l’activitat, serà imprescindible fer reserva de plaça. Els socis interessats poden posar-se en contacte amb l’Associació.

Dilluns 10 de març a les 19,30h
Sala del Cor del Gran Teatre del Liceu (entrada per la Rambla 51-59)

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies