skip to Main Content

El Liceu a la fresca

El proper 18 de juliol el Liceu i el Canal 33, dins la iniciativa El Liceu a la fresca, portaran la producció de La traviata que tanca la temporada 2014-2015 als carrers d’arreu de Catalunya, mitjançant la instal·lació de diverses pantalles gegants per tot el territori. A més de Barcelona, ciutats com Martorell, Igualada, Girona, Valls, Tortosa, Tordera, Lleida, Cervera, Puigcerdà, l’Espluga de Francolí, La Seu d’Urgell, Vielha, entre altres, han confirmat la seva participació en aquesta iniciativa, iniciada l’any 2007 sota el títol El Liceu a la platja i que vol fer difusió de l’òpera i fer-la extensiva a tot tipus de públic.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies