skip to Main Content

El TNC ens convida a descobrir “Lo Speziale”

Us informem que gràcies al conveni de col·laboració entre el Teatre Nacional de Catalunya i els Amics del Liceu, el TNC ens convida a descobrir l’obra Lo Speziale, oferint-nos una promoció que consisteix en un descompte especial del 30% en el preu de l’espectacle, així com també la possibilitat d’assistir a la xerrada prèvia a l’entorn de l’obra organitzada per als Amics del Liceu el dia 19 de gener a les 19h, a càrrec del director musical (Jan Willem de Vrien) i la directora escènica (Eva Buchmann) .

Promoció: Xerrada i espectacle – Lo Speziale
Dia 19/01/18 a les 19h al Vestíbul principal del TNC
Durada 20 minuts

*El descompte especial del 30% és vàlid per a les 3 funcions disponibles: 18,19 i 20 de gener

Contacteu amb l’Associació i us facilitarem el codi promocional
Més informació sobre “Lo Speziale” al TNC, aquí 

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies