skip to Main Content

Exposició Projecte Tristan

Fins el 16 de desembre al Balcó Foyer
Accés lliure durant les funcions (amb entrada)
i visites guiades al Teatre.

Amb motiu del proper títol previst al Liceu Tristan und Isolde, es pot visitar al Balcó Foyer del Teatre l’exposició “Projecte Tristan”, a càrrec del col·leccionista i Amic del Liceu Manel Bertran. Es tracta d’una mostra formada per dotze peces de diferents artistes que, tot inspirant-se en l’obra de Wagner, n’han captat algun moment clau per tal de plasmar en una imatge els sentiments que l’òpera els suscita. Entre els artistes que hi participen, trobem: Marcos Palazzi, Manolo Sierra o Kike Meana.

Back To Top

Ús de cookies

Aquesta web utilitza cookies per a proporcionar una millor navegació. Si continua navegant entenem que accepta les cookies i la nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies